»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 07.12.2016 21:35:41

Slovenci še drugič izgubili proti Italijanom

Grega Wernig
Slovenska reprezentanca v futsalu je izgubila tudi drugo prijateljsko tekmo proti nekdanjim evropskim prvakom Italijanom. Potem ko je bil na prvi tekmi v Tolminu izid 1:4, so gosti v Ajdovščini zmagali z 2:1 (2:0).

Italijani so v prvem polčasu povedli z 2:0, Kristijan Čujec je v 26. minuti zaostanek znižal, Slovenci so nato pritisnili na gol tekmecev, a drugega gola niso dosegli, čeprav so v zadnjih minutah vratarja zamenjali s petim igralcem.

Tekma je bila precej živčna, slovenski selektor je moral celo predčasno zapustiti klop in se preseliti med gledalce (ker se ni želel, je prišlo do prekinitve), v zadnjih sekundah pa je prišlo še do prerivanja velikega števila igralcev, a na koncu se je vse le umirilo.

Značke: slovenija, italija