Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

ue
0 16.11.2021 10:21:43

TRAGEDIJA! 31-letna BOKSARKA izgubila DVOBOJ ŽIVLJENJA proti COVIDU. Polna življenja... (foto)

Virus res ne izbira. Hudo lahko zbolijo tudi vrhunski športniki, ki so telesno odlično pripravljeni in v dobri formi.

Francoska državna prvakinja iz leta 2015 Julie Le Galliard je v nedeljo zvečer izgubila zadnji dvoboj v življenju. Tokrat ni bila v ringu, ampak v postelji, močnejši od nje pa je bil 'prekleti' virus.

Julie Le Galliard je bila v Franciji in tudi drugje po svetu zelo priljubljena, saj se je po aktivni karieri posvetila tudi treniranju in je vzgajala mlade. Potem, ko je zbolela za covidom je bila več tednov v bolnišnici, a je izgubila neenakovreden boj z boleznijo.

le galliard

Julie je kariero začela v klubu Dombasle Boxe, kjer je dobila tudi tekmovalno licenco leta 2005. In cilj je dosegla leta 2015, ko je postala francoska prvakinja v kategoriji do 57 kg in se seveda uvrstila tudi v reprezentanco.

le gaillard

Posebej jo bo pogrešala odlična francoska boksarka Anne-Sophie Mathis, večkratna svetovna prvakinja v velterski kategoriji: "Bila je moja zelo dobra prijateljica. Spremljala me je v karieri in mi ogromno pomagala.

In... Zadnja objava nesrečne Julie na družbenem omrežju so bile besede: "QR koda ŽIVLJENJE!" Tragično!

Značke: boks, covid-smrt