Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 07.05.2017 13:26:55

Slovenske karateistke osvojile peto mesto v športnih borbah ekipno

Slovenske karateistke so osvojile peto mesto v športnih borbah ekipno na 52. članskem evropskem prvenstvu, ki je od 4. do 7. maja potekalo v turškem Kocaeliju. Nastopilo je skupaj 424 tekmovalk in tekmovalcev iz 44 evropskih držav, med njimi tudi osem slovenskih reprezentantov.

V posameznih nastopih je vidnejši rezultat dosegla Kaja Budič, ki osvojila deveto mesto v kategoriji nad 68 kilogramov.

Drugi dan prvenstva je rezerviran za ekipne nastope v katah in športnih borbah. Slovenijo so dobro zastopale Kaja Budič, Lina Pušnik in Tjaša Ristić, ki so se uvrstile v polfinale, kjer so izgubile z Ukrajinkami.

Sobotni dvoboj s Francozinjami za tretje mesto se ni izšel po slovenskih željah, tako da so dekleta na koncu osvojila peto mesto v športnih borbah ekipno, kar je vseeno dober rezultat. Zlato medaljo so osvojile Ukrajinke.

Značke: karate, ep